Elmex dětská zubní pasta 50 ml

 
Efekt lupa
 

Kvalitní dětská zubní pasta od prvního zoubku až do šestých narozenin.

Dostupnost 1
Běžná cena 119 Kč
Ušetříte 74 Kč (–62 %)
45 Kč    
Kód produktu 129
Značka Elmex
Kategorie Zubní pasty
 

Dopřejte vašemu dítku kvalitní zubní péči již od útlého věku. Dětská pasta s obsahem aminfluoridu zajistí vše potřebné. Právě unikátní aminfluorid nabídne trojí ochranný účinek. Na sklovině vytváří ochrannou vrstvu fluoridu vápenatého, prokazatelně posiluje zuby před nežádoucí ztrátou minerálů související s případným zubním kazem a současně napomáhá obnově minerálů rozpuštěných vlivem zubního kazu (tzv. remineralizace). Kromě kvalitní zubní pasty je také důležitý kvalitní dětský zubní kartáček, který je nezbytné dle potřeby pravidelně vyměňovat. Nezapomínejte dohlédnout i na správnou techniku čištění a pravidelnost, která je neméně důležitá. Pro komplexní péči o dětskou ústní dutinu doporučujeme vyzkoušet i další produkty od renomované švýcarské značky Elmex.

Zubní pasta obsahuje aminfluorid pro trojfázovou ochranu mléčných zubů před nežádoucím zubním kazem. Kromě dalších účinných složek obsahuje také dětskými zubními lékaři často doporučovaný fluorid v koncentraci 500 ppm.

Zubní sklovinu činí odolnější vůči ztrátě minerálů, která souvisí s případným zubním kazem. V zubech obnovuje výskyt minerálů, k jejichž ztrátě může dojít právě vlivem zubního kazu. A v neposlední řadě vytváří spolehlivou ochrannou vrstvu fluoridu vápenatého přímo na zubní sklovině. Zanechává příjemný a svěží dech.

Čistit dětské zoubky již od útlého věku je nejlepší prevence před zubním kazem. Dětská fluoridová pasta s obsahem aminfluoridu v koncentraci vhodné pro děti, je tou nejlepší volbou. Samozřejmě důležité jsou i pravidelné prohlídky u dětského zubního lékaře. Podstatná je komplexní péče, pravidelnost a správná technika čistění.

Hmotnost 0.014 kg